fotoOddělení dermatologie kliniky Asklepion vám nabízí hned několik možností jak dosáhnout omlazení pokožky a tím i výrazně mladšího a atraktivnějšího vzhledu. První z vysoce účinných metod je kombinace laserů a intenzivního pulsního světla IPL. Díky jeho paprskům se v hloubi kůže povolená kolagenová vlákna stáhnou, stará a poškozená se vstřebají a během šesti týdnů se začnou tvořit nová, pružnější. Výborných výsledků při omlazení pleti dosahuje i erbiový laser, kterým lze spolehlivě a bezpečně odstranit projevy stárnutí jako jsou žilky nebo pigmentace. Pokožka tak po takovém ošetření vypadá „odpočatě“ a pozitivní změny jsou dlouhodobé. Lasery těchto typů dokážou obrazně řečeno vyměnit až 70 % povrchu kůže.

Pro hloubkovou hydrataci pokožky je nejlepší volbou ošetření Hydrolifting Filorga. V kombinaci s výplní a speciálním hydratačním sérem pomáhá odstranit vrásky a celkově zregenerovat pleť.

Doslova revolucí v estetické medicíně je nová, velice efektivní metoda vyhlazení vrásek aplikací vlastních tukových buněk(lipotransfer). Při jediném zákroku je klientovi odsán tuk liposukcí z problematických partií, jako jsou boky, stehna nebo břicho a následně je aplikován do míst, kde je ho nedostatek. Odsátý tuk je upraven špičkovým systémem Cytori Puregraft, který dokáže počet uchycených buněk navýšit až o více než polovinu.

Další z metod pro vyhlazení vrásek, které vám oddělení dermatologie Asklepion nabízí je metoda omlazení plazmou (PRP). Tato metoda využívá pacientovu vlastní plazmu obohacenou růstovými faktory z krevních destiček. Tento „vitaminový koktejl“ se mezoterapií vpraví přímo do kůže. Tím dojde k nastartování regeneračních procesů  a zároveň se zpomalí  další proces jejího stárnutí. K omlazujícímu procesu dochází díky stimulaci kožních buněk s následnou produkcí kolagenu. Ty prosperují díky tělu vlastním růstovým faktorům, které působí jako vitaminová bomba.

Výrazně mladšího vzhledu vaší pleti lze dosáhnout také injekčními vpichy s výplňovými materiály, aplikací botulotoxinu nebo chemickým peelingem. Asklepionvám nabízí také chirurgické metody na omlazování pleti, jako jsou facelift a necklift.

Více informací naleznete také na http://www.asklepion.cz/dermatologie/omlazeni-pokozky.