Klinika plastické chirurgie a estetické medicíny Asklepion patří mezi přední špičkové pracoviště v České republice. Svým klientům poskytuje komplexní péči v nejrůznějších oborech medicíny, mimo jiné v oblasti dermatologie, stomatologie, plastické chirurgie, anti-aging medicíny, cévní chirurgie, obezitologie, ORL či kosmetologie. Klinika je vedoucím pracovištěm v oblasti laserové estetické medicíny v České republice.

V oblasti dermatologie klinika poskytuje veškeré zákroky, které současná moderní dermatologie a laserová medicína nabízí. Její vynikající výsledky jsou potvrzené mnohaletou zkušeností. Oddělení korektivní dermatologie disponuje všemi typy nejmodernějších výkonových laserů. K nejžádanějším zákrokům patří odstraňování žilek, strií, akné, výrůstků, stařeckých skvrn, bradavic a tetování, rejuvenace pleti, diagnostika znamének a další. Dalšími vysoce populárními výkony tohoto oddělení jsou aplikace botulotoxinu a výplňových materiálů pro vyhlazení vrásek či nejmodernější metoda omlazení pleti vlastní krevní plazmou (tzv. PRP metoda).

Specialisté kliniky Asklepion patří mezi nejzkušenější odborníky svých oborů, kteří se zároveň podílejí na vědeckém výzkumu, vyvíjejí nové postupy a technologie, přednášejí na nejvýznamnějších nadnárodních kongresech, učí na lékařských fakultách a pořádají školící akce pro lékaře v České republice i v zahraničí.Díky tomu klinika Asklepion často nabízí jako první unikátní postupy, které v České republice na své zavedení do praxe teprve čekají.

Klinika má pobočky v Praze, Karlových Varech a Mariánských Lázních.

Specialisté odpovídající na vaše dotazy:

MUDr. Hana Smutková MUDr. Hana Smutková - specialista na laserovou a korektivní dermatologii

MUDr. Kateřina Klauzová MUDr. Kateřina Klauzová - specialista na laserovou a korektivní dermatologii

MUDr. Katarína Třísková MUDr. Katarína Třísková - specialista na laserovou a korektivní dermatologii

MUDr. Markéta Majerová MUDr. Markéta Majerová - specialista na laserovou a korektivní dermatologii

MUDr. Jan Lippert MUDr. Jan Lippert - specialista na fotodynamickou terapii (léčba kožních nádorů)

Upozornění: Informace uváděné v odpovědích nemohou v žádném případě nahradit klinické vyšetření. Máte-li zdravotní problémy, obraťte se na svého ošetřujícího lékaře. V  žádném případě nezačínejte, neměňte či nepřerušujte vaši současnou léčbu, aniž byste se předtím poradili se svým ošetřujícím lékařem.

UPOZORNĚNÍ: PORADNA JE UZAVŘENA, NEPOSÍLEJTE SVÉ DOTAZY.