prim. MUDr. Marcel Gärtner

MUDr. Marcel Gärtner

  • je primářem na Porodnicko-gynekologické klinice Fakultní nemocnice v Ostravě
  • pracuje v privátní gynekologicko-porodnické a urogynekologické ambulance Gynuro
  • na portále TopLékař.cz vede také poradnu Inkontinence

UPOZORNĚNÍ: PORADNA JE UZAVŘENA. NEPOKLÁDEJTE PROSÍM ŽÁDNÉ DALŠÍ DOTAZY.

Doktor Gärtner pracuje jako primář na Porodnicko-gynekologické klinice ostravské Fakultní nemocnice. Na této klinice se nachází perinatologické centrum specializované na péči o předčasně narozené děti a onkogynekologické centrum.

gynekologická ambulance GynuroDále pracuje v soukromé gynekologicko-porodnické a urogynekologické ambulanci Gynuro. Ambulance jako jedna z mála v Moravskoslezském kraji zabezpečuje péči v oboru urogynekologie lékařem s atestací v tomto oboru. Poskytuje diagnostickou péči pro všechny pacientky trpící nechtěným únikem moči, příznaky předrážděného močového měchýře, záněty močových cest a různým stupněm sestupu ženských pohlavních orgánů. Ambulance je kompletně vybavena pro péči o nastávající maminky a spolupracuje s akreditovanými pracovišti v oblasti prenatální diagnostiky.

Gynekologickým tématům se věnujeme i v dalších článcích. Podívejte se na SPECIÁL MENSTRUACE.

Chcete se na něco zeptat? Kontaktujte nás.

UPOZORNĚNÍ: PORADNA JE UZAVŘENA. NEPOKLÁDEJTE PROSÍM ŽÁDNÉ DALŠÍ DOTAZY.

Upozornění: Informace uváděné v odpovědích nemohou v žádném případě nahradit klinické vyšetření. Máte-li zdravotní problémy, obraťte se na svého ošetřujícího lékaře. V  žádném případě nezačínejte, neměňte či nepřerušujte vaši současnou léčbu, aniž byste se předtím poradili se svým ošetřujícím lékařem.