MUDr. Martin Tomeček

  • vystudoval Karlovu univerzitu v Praze, absolvoval stáž na Guy’s, King’s and St. Thomas’s School of Medicine and Dentistry
  • v roce 2010 společně s MUDr. Streblovem založil 3DK Dentální kliniku
  • je členem Implantologického klubu ČR

 

Na zaslané dotazy vám odpoví stomatolog Martin Tomeček z pražské 3DK Dentální kliniky. A na co všechno jste mohli dostat odpověď? Na vše, co se týká chrupu – zubní hygienu, prevenci, stomatologické zákroky, bělení zubů, zubní náhrady nebo na chirurgické ústní zákroky.

3DK Dentální klinika je soukromé zdravotnické zařízení, které pacientům nabízí ucelený koncept zubní péče postavený především na prevenci, zahrnující v případě potřeby také zhotovení výplní, korunek a můstků, léčbu parodontitidy (paradentózy), zavedení zubních implantátů či vybělení zubů a jejich estetické úpravy.

Chcete se na něco zeptat? Kontaktujte naši poradnu.

PORADNA UZAVŘENA, NEPOSÍLEJTE SVÉ DOTAZY!

Upozornění: Informace uváděné v odpovědích nemohou v žádném případě nahradit klinické vyšetření. Máte-li zdravotní problémy, obraťte se na svého ošetřujícího lékaře. V  žádném případě nezačínejte, neměňte či nepřerušujte vaši současnou léčbu, aniž byste se předtím poradili se svým ošetřujícím lékařem.