Klinika plastické chirurgie a estetické medicíny Asklepion patří mezi přední špičkové pracoviště v České republice. Svým klientům poskytuje komplexní péči v nejrůznějších oborech medicíny, mimo jiné v oblasti stomatologie, dermatologie, plastické chirurgie, anti-aging medicíny, cévní chirurgie, obezitologie, ORL či kosmetologie. Klinika je vedoucím pracovištěm v oblasti laserové estetické medicíny v České republice. V oblasti stomatologie klinika nabízí především tvorbu kvalitních zubních implantátů, bělení zubů, výrobu zubních můstků či špičkovou péči o dentální hygienu.

Specialisté kliniky Asklepion patří mezi nejzkušenější odborníky svých oborů, kteří se zároveň podílejí na vědeckém výzkumu, vyvíjejí nové postupy a technologie, přednášejí na nejvýznamnějších nadnárodních kongresech, učí na lékařských fakultách a pořádají školící akce pro lékaře v České republice i v zahraničí.Díky tomu klinika Asklepion často nabízí jako první unikátní postupy, které v České republice na své zavedení do praxe teprve čekají.

Klinika má pobočky v Praze, Karlových Varech a Mariánských Lázních.

Specialisté odpovídající na vaše dotazy:

doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc. doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc. - přednosta kliniky Asklepion

prim. MUDr. Petr Barták prim. MUDr. Petr Barták - primář oddělení stomatologie kliniky Asklepion, specialista na implantologii

MUDr. Viktor Seidler MUDr. Viktor Seidler - specialista na stomatologickou protetiku, implantologii

MUDr. Filip Šmucler MUDr. Filip Šmucler - specialista na záchovnou stomatologii a endodoncii

MDDr. Veronika Péková MDDr. Veronika Péková - specialistka na záchovnou stomatologii a endodoncii

Upozornění: Informace uváděné v odpovědích nemohou v žádném případě nahradit klinické vyšetření. Máte-li zdravotní problémy, obraťte se na svého ošetřujícího lékaře. V  žádném případě nezačínejte, neměňte či nepřerušujte vaši současnou léčbu, aniž byste se předtím poradili se svým ošetřujícím lékařem.

UPOZORNĚNÍ: PORADNA JE UZAVŘENA, NEPOSÍLEJTE SVÉ DOTAZY.